O škole
Náhodný obrázek
p1030466

Eurorebus Junior 2017

Výsledky školního kola Eurorébus Junior 30.3.2017

To proběhlo ve čtvrtek 1. vyučovací hodinu. Tři vybraní žáci z každé třídy 3. – 5. ročníku soutěžili o to, kdo pojede naši školu reprezentovat v krajském kole Eurorebus junior, které se uskuteční 26. dubna v Praze. Za každý ročník pojede jeden žák, celkem se tedy 3 žáci naší školy zúčastní krajského kola. A kteří jsou ti nejlepší z každého ročníku? To Vám prozradí přiložená tabulka. V ní jsou výsledky všech dětí, které se školního kola zúčastnily. Všem zúčastněným žákům i jejich vyučujícím moc děkujeme :-)

Eurorebus 2017 – školní kolo

Výsledky krajského kola Eurorébus Junior 26.4.2017

Dne 26.4.2017 se naše škola zúčastnila krajského kola soutěže Eurorébus junior, kam postoupila po absolvování tří korespondenčních kol. Dnešní den tři žáci naší školy odjeli do Prahy na FTVS, kde soutěž krajského kola probíhala. Za 3. ročník Jakub Potměšil, za 4. ročník David Sajfrt a za pátý Kryštof Chorouš. Tito žáci si vysloužili svůj výběr tím, že byli nejúspěšnější za svůj ročník ve školním kole. 

To probíhalo právě proto, aby byl vybrán ten nejlepší reprezentant z každého ročníku 3. – 5. tříd.

A jak jsme dnes dopadli? Náš tým vybojoval úžasné 1. místo. Kluci sklidili veliký potlesk, dostali diplom, medaile, věcné ceny a navíc jsme se tak probojovali do celostátního kola. To se uskuteční 5. června v TOP HOTELU Praha. O dalších úspěších Vás budeme informovat.

Postupující do Celostátního finále (PDF)

Pořadí ZŠ v rámci série Krajských kol (PDF)

Mgr. et Mgr. Lucie Chourová