Náhodný obrázek
100_5039

Klub „Help“

 

Klub „Help český jazyk“

Anotace: Máš problémy s učivem, něčemu nerozumíš, potřebuješ se na něco zeptat? Pak tento klub je určený právě pro tebe. Každé pondělí od 14, 00  do 14,45 hodin je ti k dispozici v učebně 7.C vyučující daného předmětu a pomůže ti vyřešit tvůj problém. Klub Help je bezplatný a není třeba se přihlašovat k pravidelné docházce.

 

Klub „Help anglický jazyk“

Anotace: Máš problémy s učivem, něčemu nerozumíš, potřebuješ se na něco zeptat? Pak tento klub je určený právě pro tebe. Každé pondělí od 14, 00  do 14,45 hodin je ti k dispozici v jazykové pracovně  vyučující daného předmětu a pomůže ti vyřešit tvůj problém. Klub Help je bezplatný není třeba se přihlašovat k pravidelné docházce.

 

Klub „Help matematika“

Anotace: Máš problémy s učivem, něčemu nerozumíš, potřebuješ se na něco zeptat? Pak tento klub je určený právě pro tebe. Každé pondělí od 14, 00  do 14,45 hodin je ti k dispozici v učebně 8.B  vyučující daného předmětu a pomůže ti vyřešit tvůj problém. Klub Help je bezplatný není třeba se přihlašovat k pravidelné docházce.

 

Klub „Help fyzika“

Anotace: Máš problémy s učivem, něčemu nerozumíš, potřebuješ se na něco zeptat? Pak tento klub je určený právě pro tebe. Každé první pondělí v měsíci  od 14, 00  do 14,45 hodin je ti k dispozici v učebně fyziky  vyučující daného předmětu a pomůže ti vyřešit tvůj problém. Klub Help je bezplatný není třeba se přihlašovat k pravidelné docházce.

Pomoc při zvládnutí učiva fyziky nabízí i Bc. Tomáš Holub – předchozí domluva -  kontakt spravce@zsvaclavahavla.cz v učebně 6.D.