Náhodný obrázek
p6265394

Klub „Help“

 

Klub „Help český jazyk“

Anotace: Máš problémy s učivem, něčemu nerozumíš, potřebuješ se na něco zeptat? Pak tento klub je určený právě pro tebe. Každé pondělí od 14, 00  do 14,45 hodin je ti k dispozici v učebně 9.C vyučující daného předmětu a pomůže ti vyřešit tvůj problém. Klub Help je bezplatný a není třeba se přihlašovat k pravidelné docházce.

 

Klub „Help anglický jazyk“

Anotace: Máš problémy s učivem, něčemu nerozumíš, potřebuješ se na něco zeptat? Pak tento klub je určený právě pro tebe. Každé pondělí od 14, 00  do 14,45 hodin je ti k dispozici v jazykové pracovně  vyučující daného předmětu a pomůže ti vyřešit tvůj problém. Klub Help je bezplatný není třeba se přihlašovat k pravidelné docházce.

 

Klub „Help matematika“

Anotace: Máš problémy s učivem, něčemu nerozumíš, potřebuješ se na něco zeptat? Pak tento klub je určený právě pro tebe. Každé pondělí od 14, 00  do 14,45 hodin je ti k dispozici v učebně 6.B  vyučující daného předmětu a pomůže ti vyřešit tvůj problém. Klub Help je bezplatný není třeba se přihlašovat k pravidelné docházce.

 

Klub „Help fyzika“

Anotace: Máš problémy s učivem, něčemu nerozumíš, potřebuješ se na něco zeptat? Pak tento klub je určený právě pro tebe. V uvedená pondělí od 14,00 do 14,45 hodin je ti k dispozici v učebně fyziky vyučující daného předmětu a pomůže ti vyřešit tvůj problém. Klub Help je bezplatný není třeba se přihlašovat k pravidelné docházce.

Termíny klubu "Help – fyzika" v tomto roce:  18. září, 16. října, 13. listopadu a 11. prosince.