Beseda s Policií ČR a anglické divadlo

Kdy: Zpět do kalendáře 11.4.2018(celodenní)

Beseda s Policií ČR

Tuto středu a čtvrtek měli postupně všichni páťáci možnost dozvědět se něco víc nejen o práci policistů, ale i ujasnit si i své chování na veřejnosti – do jaké míry je bezpečné. Opět se objevilo téma šikany, drobných krádeží a jiných přestupků či trestných činů.

Mgr. Eva Macková

English with Zee

V tělocvičně naší školy školy se zábavnou formou sezamovali žáci prvních až třetích tříd s anglickým jazykem. Pan Polách alias Mr.Zee a jeho úžasné loutky jako papouščice Lady GaGa a little baby Matýsek dodaly tomuto představení velmi pozitivní náboj. I přestože se ozýval z úst Mr.Zee chvílemi český jazyk, snažil se svou angličtinou co nejvíce přiblížit úrovni rodilého mluvčího. Žáci třetích ročníků se zapojovali do konverzace a spoluutvářeli show, která byla pro většinu nezapomenutelným zážitkem. Za pomoci tohoto kontaktního představení jsme podpořili zájem o anglický jazyk u žáků na prvním stupni naší školy.

Mgr. Lucie Vojtěchovská