Suplování:   Pátek 12.1.2018

Nepřítomné třídy

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

7.A

7.B

Nepřítomní učitelé

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Flesar Luboš

 

-

             

Hladká Marcela

No

Štr

Ma

..

Va

-

     

Horáková Tereza

Fro

Ma

-

Pech

-

-

     

Hruška Radek

-

Vai

Štr

He

-

Ma

Štr

-

-

Kaňkovská Pavla

 

-

             

Kárová Zuzana

Men

-

..

-

Plo

Plo

-

-

-

Komárková Lenka

Ve

Ve

Ve

Ve

-

-

-

-

-

Macková Eva

     

Dol

Dol

     

Plocková Nikola

Ku

Ku

Ku

Ku

Chou

No

-

-

-

Strejcová Ivana

 

Plo

             

Změny v rozvrzích učitelů:

Doležalová Blanka

4.hod

supl. (Mac)

Vv

5.A

(5.A)

 
 

5.hod

supl. (Mac)

Vv

5.A

(5.A)

 
 

před 5. hodinou dohled 2.poschodí I.stupeň

 

Froněk Jan

1.hod

supl. (Hor)

Čj

4.B

(4.B)

 
 

před 5. hodinou dohled 1.poschodí I.stupeň

 

Hegerová Jana

4.hod

supl. (Hr)

Z

8.A

(zem)

 
 

6.hod

Jídelna

 

Chourová Lucie

5.hod

supl. (Pln)

Čj

5.D

(5.D)

 

Kubátová Hana

1.hod

supl. (Pln)

Čj

5.D

(5.D)

 
 

2.hod

supl. (Pln)

M

5.D

(5.D)

 
 

3.hod

supl. (Pln)

Pří

5.D

(5.D)

 
 

4.hod

supl. (Pln)

Aj

5.D

(5.D)

 

Mašková Renáta

2.hod

supl. (Hor)

Tv

4.B

(Tv V)

 
 

3.hod

spojeno (Hl)

Aj

4.B (Aj2)

(JazA)

 
 

6.hod

supl. (Hr)

Z

8.D

(zem)

 

Mengrová Jana

1.hod

supl. (Kár)

Z

6.B

(zem)

 

Novotná Martina

1.hod

supl. (Hl)

Aj

4.D (Aj2)

(4.D)

 
 

6.hod

Šatna 1.stupeň

 

Pechová Marcela

4.hod

supl. (Hor)

M

4.B

(4.B)

 
 

před 1., 2. hodinou dohled Spojka přízemí, 2.stupeň

 

Pěchová Helena

6.hod

Šatna 1.stupeň

 

Plocková Ilona

2.hod

supl. (Str)

Čj

6.B

(6.B)

 
 

5.hod

supl. (Kár)

Tv

9.B (Chl)+

(Tv V)

 
 

6.hod

supl. (Kár)

Tv

9.B (Chl)+

(Tv V)

 

Štroblová Iva

2.hod

supl. (Hl)

Aj

9.A (Aj4)+

(9.C)

 
 

3.hod

supl. (Hr)

Z

8.C

(zem)

 
 

7.hod

Šatna 2.stupeň

 

Vaiglová Iveta

2.hod

supl. (Hr)

Z

8.B

(zem)

 

Vaníčková Dana

5.hod

supl. (Hl)

Aj

8.A

(8.A)

 

Veselá Petra

1.hod

supl. (Kom)

Čj

1.C

(1.C)

 
 

2.hod

supl. (Kom)

Pr

1.C

(1.C)

 
 

3.hod

supl. (Kom)

Čj

1.C

(1.C)

 
 

4.hod

supl. (Kom)

Hv

1.C

(1.C)

 

Změny v rozvrzích tříd:

1.C

1.hod

Čj

 

(1.C)

supluje

Veselá Petra

(Kom)

 

2.hod

Pr

 

(1.C)

supluje

Veselá Petra

(Kom)

 

3.hod

Čj

 

(1.C)

supluje

Veselá Petra

(Kom)

 

4.hod

Hv

 

(1.C)

supluje

Veselá Petra

(Kom)

4.B

1.hod

Čj

 

(4.B)

supluje

Froněk Jan

(Hor)

 

2.hod

Tv

 

(Tv V)

supluje

Mašková Renáta

(Hor)

 

3.hod

Aj

Aj2

(JazA)

spojí

Mašková Renáta

(Hl)

 

4.hod

M

 

(4.B)

supluje

Pechová Marcela

(Hor)

4.D

1.hod

Aj

Aj2

(4.D)

supluje

Novotná Martina

(Hl)

5.A

4.hod

Vv

 

(5.A)

supluje

Doležalová Blanka

(Mac)

 

5.hod

Vv

 

(5.A)

supluje

Doležalová Blanka

(Mac)

5.D

1.hod

Čj

 

(5.D)

supluje

Kubátová Hana

(Pln)

 

2.hod

M

 

(5.D)

supluje

Kubátová Hana

(Pln)

 

3.hod

Pří

 

(5.D)

supluje

Kubátová Hana

(Pln)

 

4.hod

Aj

 

(5.D)

supluje

Kubátová Hana

(Pln)

 

5.hod

Čj

 

(5.D)

supluje

Chourová Lucie

(Pln)

6.B

1.hod

Z

 

(zem)

supluje

Mengrová Jana

(Kár)

 

2.hod

Čj

 

(6.B)

supluje

Plocková Ilona

(Str)

8.A

4.hod

Z

 

(zem)

supluje

Hegerová Jana

(Hr)

 

5.hod

Aj

 

(8.A)

supluje

Vaníčková Dana

(Hl)

8.B

2.hod

Z

 

(zem)

supluje

Vaiglová Iveta

(Hr)

8.C

3.hod

Z

 

(zem)

supluje

Štroblová Iva

(Hr)

8.D

6.hod

Z

 

(zem)

supluje

Mašková Renáta

(Hr)

9.A

2.hod

Aj

Aj4

(9.C)

supluje

Štroblová Iva

(Hl)

 

5.hod

Tv

Chl

(Tv V)

supluje

Plocková Ilona

(Kár)

 

6.hod

Tv

Chl

(Tv V)

supluje

Plocková Ilona

(Kár)

9.B

2.hod

Aj

Aj4

(9.C)

supluje

Štroblová Iva

(Hl)

 

5.hod

Tv

Chl

(Tv V)

supluje

Plocková Ilona

(Kár)

 

6.hod

Tv

Chl

(Tv V)

supluje

Plocková Ilona

(Kár)

9.C

2.hod

Aj

Aj4

(9.C)

supluje

Štroblová Iva

(Hl)

Pedagogický dohled u třídy:

7.A, 1.- 9. hod - Hruška Radek, Komárková Lenka

7.B, 1.- 9. hod - Kárová Zuzana, Plocková Nikola

 

Zpracováno v systému Bakaláři