dsc03136

Kdy: Zpět do kalendáře 8.9.2017(celodenní)

Jídelnu v naší škole využívají žáci naší školy, čtyř mateřských škol, studenti Gymnázia Jiřího z Poděbrad, zaměstnanci těchto institucí a desítky zaměstnanců v důchodu.

Počet uvařených jídel se pohybuje denně v rozmezí 890 až 1080 jídel, do školek připravujeme i svačiny. V nabídce jsou pravidelně na výběr dvě jídla, vaříme i diety pro strávníky. Všechny receptury podléhají plnění podmínek tzv. spotřebního koše, kdy se dodržují limity ovoce, zeleniny, tuků apod… zelenina a ovoce v námi nabízených jídlech převažuje  hodnoty spotřebního koše a zařazujeme kuskus, cizrnu, sojové boby, pohanku, tilápii, afrického sumečka, aljašskou tresku, různé varianty cuket, dýni, celozrnné pečivo apod. Prostory kuchyně i jídelny prošly v uplynulých letech rozsáhlou rekonstrukcí.

Ceny stravného v letošním roce:

• Žáci 1. stupně                             22 Kč

• Žáci 2. stupně                             24 Kč

⇒ starší 15-ti let                           25 Kč

Využijte služeb naší školní kuchyně. Dobrou chuť.

Mgr. Špinka Vlastimil