Práce s kolektivem ve třídě 6.A

Kdy: Zpět do kalendáře 10.10.2018(celodenní)

Začátek školního roku je vždy věnován seznamování a tmelení kolektivu. Je nutné v novém kolektivu oživit pravidla společného fungování a nastavit nová pravidla s příchozími spolužáky. Je potřeba nastartovat pravidla soužití v novém kolektivu.

Žáky 6. A dnes navštívila paní psycholožka Pavla Kaňkovská a spolu s třídní učitelkou Šárkou Tománkovou prožili dnes zajímavé a zároveň užitečné dvě hodiny, jejichž cílem je lepší poznání spolužáků mezi sebou i se svou třídní učitelkou a zároveň vytvoření pozitivních sociálních vazeb a nalezení místa ve skupině pro každého žáka.

Paní psycholožka připravila řadu aktivit, které žáky pobavily a zároveň pomohly nenápadně naplnit cíle, které dnešní den měl přinést.

Mgr. Jana Seibertová