20180406_085120

Pohár starosty města Poděbrady aneb ani o víkendu nezahálíme

Kdy: Zpět do kalendáře 8.4.2019(celodenní)
I v tomto školním roce se ZŠ Václava Havla zúčastnila již tradiční sportovní události města Poděbrady. Prestižní akce Pohár starosty města Poděbrady se konala v sobotu 6. dubna. Za naši školu se přihlásilo požehnané množství účastníků. V 8. ročníku této soutěže za ZŠ Václava Havla vyběhlo během sobotního dopoledne okolo 280 sportovních nadšenců. Byli to nejprve chlapci a děvčata z prvního stupně, později také žáci starší, včetně rodičů a přátel školy. Po všech dopoledních výbězích se konalo vyhlášení. Nejprve byli odměněni nejlepší  jednotlivci. Pak nastal okamžik, na který všichni reprezentanti naší školy čekali – vyhlášení hlavního vítěze mezi školami. Když nás vyhlásili na prvním místě, radost byla obrovská. Za první příčku jsem také byli náležitě odměněni. Získali jsme nepřehlédnutelný pohár starosty města, finanční dar v hodnotě 5 000 Kč a nádherný tematicky laděný dort. Navíc jsme si užili krásné slunečné dopoledne na čerstvém vzduchu.

Mgr. Tereza Myšková

Na další snímky z průběhu závodu se můžete podívat v naší Fotogalerii.