Den Poděbrad

Kdy: Zpět do kalendáře 5.3.2018(celodenní)
Také v tomto roce se konal v našem městě Den Poděbrad. Při příležitosti 546. výročí povýšení Poděbrad na město udělili v pátek představitelé města vyznamenání osobnostem města Poděbrad. Mezi oceněnými je i náš pan ředitel Mgr. Vlastimil Špinka. Obdržel Křišťálový štít města Poděbrad za dlouholetou významnou pedagogickou a řídící činnost.

Rovněž Ludmila Trajhanová obdržela Záslužný list města Poděbrad za dlouholetou vynikající práci vedoucí školní družiny v oblasti rozvoje mimoškolní výchovy.

Večernímu ceremoniálu předcházel slavnostní oběd s panem starostou. Za dlouholetou přínosnou pedagogickou činnost se za naší školu oběda zúčastnila Mgr. Jana Seibertová a za reprezentaci školy ve sborovém zpěvu v rámci sboru Kvítek po celou školní docházku žákyně devátého ročníku Terezka Strejcová a Eliška Jiřičná. Gratulujeme.

Ing.  Dana Vaníčková