Plavecký výcvik

Kdy: Zpět do kalendáře 10.5.2017(celodenní)

Jako každý rok jezdí žáci druhých tříd na plavecký výcvik. Děti navštěvují jedenkrát týdně na dvě hodiny plavecký bazén v Nymburce. Všichni plavou moc rádi. Nejprve paní učitelky v bazénu zjistí, jak umí děti plavat a potom je rozdělí do skupin podle jejich schopností. Výuka plavání je přiměřena jejich dovednostem.

Děti mají v bazénu mnoho pomůcek, které jim pomáhají v nácviku správného plaveckého stylu. Samozřejmě pomáhají i těm, kteří ještě neumí dobře plavat. Všichni se vždy něco nového naučí. Pokaždé je čas i na nějakou zábavu a legraci.

Paní učitelky pečlivě sledují, aby se dětem nic nestalo. Na bezpečnost dětí je kladen velký důraz. Na každou plaveckou lekci se děti těší a je pro ně velkou zábavou a radostí.

Mgr. Blanka Doležalová