Kvítek vyrazil na turné

Kdy: Zpět do kalendáře 6.12.2018(celodenní)

Naši malí zpěváci z Kvítku měli v posledních dnech přeplněný diář. V minulém týdnu například křtili své první vánoční CD nebo učinkovali při rozsvěcení vánočních stromů v Poděbradech a jejich okolí. Dnes byli na nohou ještě za tmy, neboť v brzkých ranních hodinách vyráželi v doprovodu vyučujících na malé „turné“ na Slovensko. Zítra je totiž čeká společný konzert s dětmi z pěveckého sboru při ZUŠ Ignace Kolcaka v Namestově u Oravské přehrady, kde budou vystupovat pro děti z tamějších škol. V sobotu se od 16:00 zúčastní městských oslav Mikuláše a v neděli je za odměnu čeká výlet do Krakova.

No a potom už hurá domů. Přejeme krásný předvánoční pobyt u našich sousedů, držíme palce, ať se vše vydaří tak, jak má, a šťastnou cestu domů.

Mgr. Jana Hegerová